top of page

ПОСЛУГИ ЦИФРОВОЇ КРИМІНАЛІСТИКИ (КОМП'ЮТЕРНО-ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ)

Складні судові справи вимагають переконливих цифрових доказів.
Ми знаємо як зібрати доказові факти з цифрових приладів, що будуть цінними та переконливими у вашій стратегії захисту або обвинуваченню, необхідної для представлення у судовому розгляді справи

Tel: 123.456.7890

Мы предлагаем

Computer forensics
Комп’ютерно-технічна 
експертиза

Галузевий розділ цифрової криміналістики, що стосується криміналістично обґрунтованого способу здобування комп’ютерних даних, які є фактами, що ідентифікують та реконструюють, потенційні злочинні події, або формують допоміжні докази, що забезпечують алібі.

Водночас дублюючи ланцюжок цифрових фактів, що документуються у звіті з наведенням висновків щодо фактичних причинно-наслідкових зв’язків артефактів з певними подіями. 

Network forensics
Мережева криміналістична експертиза

Галузевий розділ цифрової криміналістики, що стосується науково практичного аналізу захопленого трафіку на мережевому рівні та реконструкції подій, які відбуваються або мали місце в ІТ-системі, що здійснюється для ідентифікації скомпрометованих даних та збирання цифрових доказів щодо несанкціонованих вторгнень у середовище ІТ-системи та модифікації, спотворення даних.

Mobile device forensics
Цифрова криміналістика мобільних пристроїв

Галузевий розділ цифрової криміналістики, що стосується відновлення цифрових даних із мобільних пристроїв, що забезпечуються криміналістично надійними умовами.

Мобільна криміналістика зазвичай належить до дослідження апаратів мобільного зв’язку, а також може стосуватися будь-якого цифрового пристрою, який має цифрову внутрішню пам’ять, так і функції бездротового зв’язку, включаючи пристрої портативні комп’ютери типу планшет, пристрої фіксації геоданих GPS та інші комп’ютери. 

Forensic data analysis forensics
Програмно-комп'ютерна експертиза 

Галузевий розділ цифрової криміналістики, що стосується криміналістично обґрунтованого способу встановлення закономірних конструктивних особливостей програмних засобів, модулів, вебсайтів тощо, що виокремлюють ідентичні властивості, необхідні для захисту майнових прав.

Проведення досліджень здійснюється з вирішенням завдань інтелектуальної власності, пов'язаних зі специфічними властивостями програмного забезпечення, його розробки, впровадження та застосування.

Digital Forensics & Incident Response
Цифрова експертиза в реагуванні на Інциденти безпеки за ISO 27001

Цифрова експертиза в реагуванні на Інциденти безпеки (DFIR) за ISO 27001 — це практика груп реагування на інциденти комп’ютерної безпеки (CSIRT) по виявленню та збору даних з ІТ-систем, включаючи операційні системи, файлові системи та апаратне забезпечення, їх аналіз і реконструкція для використання, як доказів у процесі реагування на інциденти. 

Digital Forensics to Investigate Internal Fraud
Цифрова експертиза в розслідуванні внутрішнього шахрайства

Цифрова експертиза, в сучасному цифровому середовищі компанії, є невіддільна частина розслідування внутрішнього шахрайства. Має за мету, проведення структурованого, юридично виправданого розслідування щодо встановлення фактів правопорушення зі збором підтверджуваної цифрової інформації, що реконструює минулі події.  

Наша команда складається з провідних сертифікованих за міжнародними стандартами інформаційної безпеки експертів з цифрової криміналістики, з широким, 19 річним практичним досвідом по здобуванню цифрових доказів, що проводились у науково дослідних судових інституціях та комерційних організаціях. Наша команда знає, як забезпечити професійний, точний і якісний сервіс. 

НАША ПРАКТИКА

Наші знання, які відповідають вашим потребам

Ми здійснили дослідження понад 3000 одиниць електронних носіїв у понад 1100 випадках, запитів. Коли справа все-таки доходить до суду, ми не маємо собі рівних за нашими вміннями та досвідом представлення комп’ютерних доказів. 

ЦИФРОВА КРИМІНАЛІСТИКА

«Цифрова криміналістика (Digital forensics) — це поєднання декількох галузей інформаційно-технічних та криміналістичних наук, якими обґрунтовується юридично-дослідницький процес виявлення, здобування та фіксація артефактів, послідовних цифрових ознак злочинних дій, що важливі для захисту або обвинуваченні у судочинстві».

—    —

bottom of page