top of page
ЦИФРОВІ КРИМІНАЛІСТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
(КОМП'ЮТЕРНО-ТЕХНІЧНА 
ЕКСПЕРТИЗА)
Наші експерти з цифрової криміналістики спеціалізуються на дослідженнях та зборі даних (електроні документи, електроні листи, текстові миттєві повідомлення, транзакції, зображення та Інтернет-історії тощо) з комп’ютерів, мобільних пристроїв, серверів, хмарних сервісів, мережевих інформаційних систем та інших електронних пристроїв.

Tel: 123.456.7890

Мы предлагаем
компьютера

Послуги цифрової криміналістики

COMPUTER FORENSICS

Комп’ютерно-технічна експертиза

Комп’ютерна експертиза забезпечує збір, ідентифікацію, збереження та аналіз даних з персональних комп’ютерів, ноутбуків і комп’ютерних пристроїв зберігання. 

NETWORK FORENSICS

 Мережева криміналістична експертиза

MOBILE DEVICE FORENSICS

Цифрова експертиза  мобільних пристроїв

FORENSIC DATA ANALYSIS

Програмна комп’ютерна експертиза

 Програмна експертиза встановлюють закономірні конструктивні особливості файлів, програмних засобів, модулів, вебсайтів тощо.

Мережева експертиза спрямована на моніторинг, реєстрацію та аналіз будь-якої мережевої активності. 

Цифрова криміналістика спрямована на  дослідження будь-якого цифрового пристрою, з функцією бездротового зв’язку.

компьютера

DIGITAL FORENSICS & INCIDENT RESPONSE
Цифрова експертиза в реагуванні на Інциденти безпеки за ISO 27001

Цифрова криміналістична практика для груп реагування на інциденти комп’ютерної безпеки (CSIRT) по виявленню та збору даних з ІТ-систем

DIGITAL FORENSICS TO INVESTIGATE INTERNAL FRAUD
Цифрова експертиза в розслідуванні внутрішнього шахрайства

Здобування доказів у розслідуванні правопорушення із збором підтверджуваної цифрової інформації, що реконструює минулі події.

DATABASE FORENSICS

Цифрова експертиза баз даних

Криміналістичнj цифрове дослідження баз даних та пов’язаних із ними збором метаданих

DIGITAL FORENSICS CONSULTATION
Консультування з питань цифрової криміналістики

Експерт з цифрової криміналістики є радником правозахисника зі стратегічного та системного підходу щодо питань проведення дослідження та виявлення доказів.

компьютера

DIGITAL VIDEO FORENSICS
Криміналістичний відеоаналіз

Цифрове дослідження  файлів з мультимедіа даними на основі якого здійснюється оцінка структури та вмісту файлу.

DIGITAL FORENSICS TO INVESTIGATE INTERNAL FRAUD
Цифрова експертиза в розслідуванні внутрішнього шахрайства

Здобування доказів у розслідуванні правопорушення із збором підтверджуваної цифрової інформації, що реконструює минулі події.

DATABASE FORENSICS

Цифрова експертиза баз даних

Криміналістичнj цифрове дослідження баз даних та пов’язаних із ними збором метаданих

DIGITAL FORENSICS CONSULTATION
Консультування з питань цифрової криміналістики

Експерт з цифрової криміналістики є радником правозахисника зі стратегічного та системного підходу щодо питань проведення дослідження та виявлення доказів.

ЧОМУ ЦИФРОВА КРИМІНАЛІСТИКА ВАЖЛИВА?

Фактично сучасне життя людини залежить від цифрових технічних пристроїв, Комп'ютери та мобільні пристрої є найбільш поширеними. Але такий підхід створив нові проблеми до яких ми часто не ставимося з достатньою серйозністю. Та вони впливають на життя людей такими є кіберзлочинність яка з кожним роком зростає та завдає величезну шкоду. Розслідування таких злочинів потребує спеціальної фахової підготовки та навичок. Тому завданням експертів з цифрової криміналістики є участь у слідчих діях для збирання артефактів комп’ютерних злочинів.

инженер-электрик
Рабочий стол

ЩО ТАКЕ ІНСТРУМЕНТИ ЦИФРОВОЇ КРИМІНАЛІСТИКИ?

Інструменти цифрової криміналістики можна розділити на кілька типів, що  включають:

  • Інструменти захоплення даних на носіях;

  • Засоби перегляду та аналізу файлів;

  • інструменти аналізу реєстру;

  • Інтернет і засоби аналізу мережі;

  • інструменти аналізу електронної пошти;

  • інструменти аналізу мобільних пристроїв;

  • інструменти аналізу  операційної системи;

  • Інструменти криміналістики баз даних.

Компьютерный процессор

ЩО РОБИТЬ ФАХІВЕЦЬ З ЦИФРОВОЇ КРИМІНАЛІСТИКИ? 

Фахівці з цифрової криміналістики відіграють важливу роль у процесі розслідування злочинів, в яких було застосовано цифрову техніку. В основному вони мають справу з отриманням даних, які були зашифровані, модифіковані, видалені або приховані та були причетними до скоєного злочину. До завдань також входить зібрання та вибудовування всієї послідовності фактів з забезпеченням збереження в цілісному стані та підготування доказів для представлення в суд. На різних етапах розслідування комп'ютерні криміналісти можуть брати участь в допиті підозрюваних, потерпілих і свідків.

Сотрудник-мужчина ищет данные в портативном компьютере
Работа на компьютере

НАШІ ПОСЛУГИ ЦИФРОВОЇ КРИМІНАЛІСТИКИ 

Завдяки багаторічному досвіду в галузі цифрової криміналістики та технічній досконалості ми здатні запропонувати різноманітні послуги з цифрової криміналістики - комп’ютерно-технічної експертизи, для підтримки правового захисту у судових процесах, а також надання унікальних та індивідуальних послуг, відповідно до конкретних потреб клієнтських проєктів для приватних клієнтів, правоохоронних органів і комерційних організацій.

Ми прагнемо тісно співпрацювати з нашими клієнтами через ефективне спілкування та планування, щоб допомогти клієнтам досягти найкращого результату у справах.

ЦИФРОВА КРИМІНАЛІСТИКА

Цифрова криміналістика (відома як цифрова судова комп’ютерно-технічна експертиза) - це галузь криміналістики, що охоплює відновлення, дослідження, вивчення та аналіз матеріалів, знайдених у цифрових пристроях. Термін "цифрова криміналістика" спочатку використовувався як синонім комп'ютерної криміналістики, але згодом розширився та охоплює дослідження всіх пристроїв, здатних зберігати цифрові дані. Маючи коріння в еволюції персональних комп'ютерів кінця 1970-х - початку 1980-х років, дисципліна розвивалася безсистемно протягом 1990-х років, і лише на початку 21-го століття з'явилася стандарти та вибудувалась політика в цій галузі. 

Бизнес-консультации
Бизнес-консультации

КОМУ ПОТРІБНА ЦИФРОВА КРИМІНАЛІСТИКА?

Цифрова криміналістика найчастіше використовується для виявлення та інтерпретації електронних даних, які надалі будуть використовуються, як докази у суді, для вирішення спорів між приватними особами або компаніями;

Також цифрова криміналістика, може бути використана в інших випадках, що передбачає кримінальні розслідування в яких фігурують цифрові пристрої. Такі процедури включають збір, ідентифікацію та перевірку цифрової інформації, що необхідна для реконструкції минулих подій, зберігаючи при цьому ці докази в їх оригінальній формі.

bottom of page