top of page

ПОСЛУГИ

Криміналістичний відеоаналіз мультимедіа файлів з цифрової криміналістики

Криміналістичний відеоаналіз мультимедіа файлів — це наукове дослідження цифрових файлів з мультимедіа даними на основі якого здійснюється оцінка структури та вмісту файлу.

Аналіз охоплює набір методів, що передбачає встановлення структури файлу з службовими та метаданими а також підвищення яскравості та чіткості зображень, стабілізацію відео та об’єднання, чи ізоляцію зображень. А також можливо здійснити розкадровку, що хронологічно реконструює фактичні події, або збільшити контрастність та яскравість, також збільшити або деталізувати об’єкт в фреймі тощо (всі процеси регламентовані науковою робочою групою SWGDE).

Ми пропонуємо індивідуальні послуги проведення досліджень з цифрової криміналістики, що допоможуть отримувати значущу інформацію та встановити автентичність та підроблення, чи модифікацію, цифрових даних, що знаходяться у мультимедійному файлі.

​​​​​

Належний аналіз та інтерпретація цифрових доказів, може змінити ставлення до справи, захисника по кримінальному або господарському впровадженню.

Наш досвід роботи з багатьма різними видами справ та доказів допоможе забезпечити стороні захисту обґрунтованих доказів необхідних для справедливості вирішення судових справ..

Якорь 1
bottom of page