top of page
Якорь 1

ПОСЛУГИ

01

Попередній дзвінок або відправити повідомлення на електронну пошту, інформації щодо вашої ситуації.

02

Призначення консультаційної зустрічі (у зручному для Вас місці) для ретельного визначення необхідних робіт та представленню дослідного матеріалу з вашого боку. Визначення оптимальної у Вашій ситуації, методології проведення роботи в найкоротші строки.

03

 Укладаємо угоду, ціна якої визначатиметься з огляду на достатність матеріалів, що будуть досліджуватись з урахуванням питань та затраченого часу достатнього для дослідження.

04

 Здійснюється оплата та передаються всі необхідні для проведення  експертизи матеріали та проводиться дослідження з підготовкою експертного висновку комп'ютерно-технічної експертизи (у разі судової) або висновку спеціаліста (у разі незалежної експертизи).

05

По завершенню роботи та отримання результатів, проводимо презентацію (пояснення до процесу отримання результатів) результативних висновків.

деловая встреча

ЯК РОЗПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ З НАМИ?

Для отримання інформації про умови співпраці щодо проведення експертизи (дослідження) та підготовки дослідних матеріалів з визначенням достатніх для адвокатського запиту питань, та формування вартості надання послуг, будемо керуватися такою схемою співпраці:  

Исследовательская команда
Якорь 2
Встреча команды

Конфіденційність - ключ до довірчих відносин із клієнтом

Якщо з певних причин Вам необхідний правовий супровід справи та буде необхідність участі наших адвокатів, щоб вони вели Вашу справу і забезпечили надання правових послуг в найкоротші строки, ми укладаємо угоду, ціна якої визначатиметься з огляду на достатність підстав для надання таких послуг, Вашого статусу на момент звернення, часу звернення.

 

Дотримання конфіденційності щодо інформації отриманої від клієнтів - обов'язкова умова нашої роботи з клієнтами.

Питання стосовно визначеної інформації можна вирішити перетелефонувавши нам (+380966119801)

або направити електронне повідомлення за адресою електронної пошти: ukrforensic@gmail.com

Ведение отчетности
bottom of page