top of page

ПОСЛУГИ

Комп'ютерна криміналістика в інтелектуальній власності

Сучасні спори щодо інтелектуальної власності (ІВ) комп’ютерних програм, які у сучасному світі цифрових технологій є одним із головних стратегічних ресурсів розвитку економіки, що є найціннішим активом підприємств, та потребують особливої уваги до захисту.

Так на практиці бувають ситуації, коли довести, що програма належить конкретній особі (фізичній, юридичній), складно. В такому випадку програмний засіб необхідно проаналізувати та зафіксувати особливі суттєві ознаки (програмний код, функціонал, інтерфейс), що відрізняють його або схожі чи тотожні з іншим програмним засобом. Необхідно зауважити, що швидкий попит користувачів до застосування програмного забезпечення, змінило підходи розробників та змусило їх стрімко оновлювати технології створення та своєю чергою, надали нових особливих ознак об’єкта права інтелектуальної власності. Тому важливо, щоб усі належні докази, були правильно проаналізовані та належним чином зібрані та описані, а також дано їм належну оцінку у формі висновку достатнього для пред'явлення у суді.

 

Якщо вам потрібна експертиза або дослідження у проваджені, яке тільки призначається або вже ведеться по господарському, цивільному кримінальному запиті не знаєте, з чого почати, зателефонуйте нам і ми з радістю відповімо на ваші запитання та пояснимо, як можемо вам допомогти.

Якорь 1
bottom of page