top of page

ПРО НАС

Досвід і практика

Сучасний процес передачі інформації, обумовив розширення застосування цифрового простору та одночасного застосування декількох пристроїв комунікацій. А тому у випадках скоєння злочину, буде необхідне доведення причетності застосування цифрового програно-апаратного засобу в злочинних діях, певної особи, для чого необхідно провести комп'ютерно-технічну експертизу. Наша 19 річна практика та фахові знання зі здобування цифрових артефактів, надає впевненості щодо компетентного збору доказів з питань на яких ми зосереджуємось. Вони включають широку різноманітність встановлення цифрових фактів, скоєних злочинів, що здійснюються за допомогою комп’ютерів, планшетів, апаратів мобільного зв’язку, та пов’язаних з крадіжкою, модифікацією, вилученням, підкиданням даних, крадіжка інтелектуальної власності такої, як програні засоби, файли, шахрайство з персональними даними, несанкціонованого втручання в корпоративну мережу, втручання в бази даних, та програми бухгалтерського обліку, камери та сервера відеоспостереження, встановлення часових зв’язків виникнення комп’ютерних даних з діями особи, порушення кібербезпеки тощо.

Якорь 1

Досвідчені експерти

Забезпечують здобування фактів комп’ютерних злочинів за допомоги практичних дій з відновлення інформації з носіїв даних комп’ютерів та стільникових телефонів, таких як документи, фотографії, електронні листи, паролі поштових скринь, та багато інших даних. А також встановлюють ланцюг подій, що здійснювались у певний час з цифровими засобами. 

ЧОМУ МИ?

Завжди на крок попереду

Ми в курсі останніх криміналістичних обчислювальних стандартів, методів, інструментів і програмного забезпечення необхідного для здобування цифрових фактів. Володіємо навичками прийняття рішень і здатність юридично взаємодіяти з низкою уповноважених осіб і ефективно доводити наші рішення до логічних результатів.

Ми знаємо, що вам потрібно

Завдяки широкій різноманітності технологій, стратегій, програмних та апаратних засобів, що є у нашому розпорядженні, експерти з цифрової криміналістики можуть адаптуватись, для будь-якого виявлення та збору доказів, забезпечуючи їх логічне відображення та представлення у висновку, як переконливих фактів, що буде необхідне для розгляду у судовій справі.

bottom of page