top of page

ПОСЛУГИ

Що таке цифрова криміналістична експертиза? 

Незважаючи на те, що телевізійні кримінальні фільми, шоу, відтворюють яскраві картинки швидких результатів розкриття злочинів, то у житті все потребує певного часу.

В англійській мові є слово - „forensic”, яке найчастіше перекладається як - доклад перед форумом (римське право) або по сучасному, судовий доклад (виступ особи). Спочатку такий термін використовувався в поєднанні словосполучень - „forensic science” - судові науки, що відносилось до наукового збору доказів, для застосування у суді, як факт, що особа не винна - наука криміналістика. Згодом колишній прикметник став використовуватися, як іменник з таким же значенням - криміналістика, в широкому сенсі. У більш вузькому сенсі з'явилися і інші комбінації слів, таких як - „forensic accountant” в розумінні - фінансова криміналістика і „computer forensics” комп'ютерна криміналістика.

Так фахівці з цифрової криміналістики, покладаються на суттєве поєднання технічних знань, навичок здобуття доказів, юридичних знань та комунікаційних навичок. Експерт при проведені досліджень, ретельно дотримуються криміналістичних правил не пошкодження даних та ланцюга зберігання цифрових доказів і виявлені фактів, як доказів злочину, що у кінцевому результаті формується у прийнятних форматах для судового розгляду. Процедура дослідження здійснюється по порядку встановленими методиками дослідження. Отже, спочатку дані витягуються з цифрових пристроїв, а потім перетворюються в придатну для дослідження форму. Ці дані потім обробляються та інтерпретуються для використання їх, як доказів у кримінальному або цивільному провадженні.

Отже Цифрова криміналістична експертиза – це процес виявлення, збереження, аналізу та документування цифрових доказів. Це робиться для того, щоб у разі потреби представити в суді, як належні докази.

За більш детальними консультаціями або зустрічами, звертайтесь до нас, по телефону +38(096)-611-98-01.

До зустрічі, будемо раді Вам допомогти у Ваших справах.

Якорь 1
bottom of page