top of page

ПОСЛУГИ

Криміналістичний відеоаналіз мультимедіа файлів з цифрової криміналістики

Сучасні цифрові технології стрімко змінюють розвиток суспільства, зумовлюючи появу в усіх сферах новітніх розробок та реалізацію інноваційних ідей.

Масова залежність від цифрової взаємодії за допомогою мультимедійних інструментів, таких як фотоапарати, спеціальні цифрові фотокамери, екшн-камери (наприклад, GoPro), смартфони та камери систем безпеки, вже оцифровують візуальну реальність, майже в усіх аспектах життя. Такі цифрові мультимедійні дані є важливою та невід’ємною частиною сучасних кримінальних й цивільних розслідувань. Але подекуди, якість таких мультимедійних даних, часто настільки скомпрометовано, що у судовому процесі їхній вміст, може бути неправильно витлумачений.

А також більшість мультимедіа даних, отриманих в процесі розслідування, далекі від досконалості, та часто такі матеріали, страждають від проблем, які роблять дані файлу непридатними, для визначення його, як доказ.

Такий невимушений факт змінення структури цифрового файлу, може бути зумовлений умовами освітлення, роздільною здатністю зображення, методів стиснення, дефектів об’єктива, або навмисне спотворення, яке видозмінить контекст метаданих, зображення, структури цифрового файлу з мультимедіа даними.

Криміналістичний відеоаналіз розглядає різні методи дослідження, такі як аналіз та автентифікація вихідного вмісту, які допоможуть визначити, чи було зображення, чи відео змінено після отримання необробленого первісного зображення.

В процесі аналізу досліджуються цифрова структура, щоб прояснити вміст цифрового файлу, також здійснюється збільшення зображення, нормалізації показ на моніторі картинки через додавання контрастності та яскравості, або виправлення непропорційного співвідношення сторін фрейму, визначення та виправлення частоти кадрів та швидкість відтворення. А також здійснити розкадровування, що є візуальною серією зображень, які передають хронологічні події, відеосюжету тощо.

 

Належний аналіз та інтерпретація цифрових доказів, може змінити ставлення до справи, захисника по кримінальному або господарському впровадженню.

Наш досвід роботи з багатьма різними видами справ та доказів допоможе забезпечити стороні захисту обґрунтованих доказів необхідних для справедливості вирішення судових справ..

Якорь 1
bottom of page