top of page
Рабочий стол

Про нас

Сучасний процес передачі інформації, розширив застосування цифрового простору, що надало можливості вчиняти правопорушення, кіберзлочини та злочини, пов’язані з кібер - технологіями.

Наша 20 річна практика цифрової криміналістики в поєднанні з фаховими знаннями зі здобування цифрових артефактів, кібербезпеки надає впевненості щодо компетентного збору доказів з питань на яких ми зосереджуємось, для широкого кола клієнтів. 

Якорь 1
Урденко_grey.png

Урденко Олександр, phd, аудитор з ISO 27001 - головний партнер

Урденко Олександр є керівником та головним партнером, має ступінь доктора філософії в галузі економіки, дипломований магістр з права в інтелектуальній власності, має сертифікат аудитора зі стандартів інформаційної безпеки ISO 27001 є членом Сертифікаційного центру з інформаційної безпеки.

З 2002 року накопичив значний різноманітний досвід, працюючи судовим експертом з комп’ютерно-технічної та телекомунікаційних експертиз, експертом та аудитором з інформаційної безпеки, низки державних та комерційних компаній у різних галузях.

Соловев_grey.jpg

Соловйов Костянтин, операційний директор

Соловйов Костянтин дипломований магістр юридичних наук фахівець з із предметних питань, має понад 38 років досвіду роботи адвокатського захисту та ведення справ з корпоративних фінансових розслідувань. Неодноразово здійснював супровід досудових розслідувань, керував групою фахівців та збирав докази та формував на їх основі відповідні правові позиції для подання до суду. Фахівець з питань розслідування шахрайства в інтелектуальній власності.

Бачек_grey.png

Бачек Максим магістр права – адвокат із предметних питань

Бачек Максим має понад 8 років досвіду роботи слідчим, начальником служби безпеки, охорони. Успішно працював у правоохоронних органах, включаючи столичну міліцію, звільнився за власним бажанням, працює адвокатом веде справи пов’язані з шахрайством та кіберзлочинністю. Він продовжує проводити розслідування від імені транснаціональних корпорацій та інших компаній, використовуючи надбанні навички максимально зосереджений на виконанні поставлених завдань що дає йому можливість керувати іншими спеціалістами та експертами з криміналістичних завдань.

Встреча команды

Конфіденційність - ключ до довірчих відносин із клієнтом

Конфіденційність важлива, для багатьох організацій та приватних осіб з якими ми працюємо, тому ми не ідентифікуємо та не розголошуємо особисті дані клієнтів та їх економічних агентів та контрагентах, що були отримані у ході роботи з клієнтом.

Дотримання конфіденційності щодо інформації отриманої від клієнтів - обов'язкова умова нашої роботи з клієнтами.

До них входять національні та міжнаціональні компанії в усіх секторах економіки, юридичні фірми, адвокати з багатьох частин світу.

Исследовательская команда

Використовуючи передові криміналістичні технології та інструменти візуалізації даних, швидко аналізуємо різні джерела даних для виявлення зв’язків та закономірностей залишкових фактів злочину, що дають можливість масштабно оцінити проблему зібрати артефакти та скласти обґрунтовані висновки для подання до суду.

Наша команда знає, як забезпечити професійний, точний і якісний сервіс. 

Набор текста на компьютере
Работа на компьютере

Завжди на крок попереду

Ми в курсі останніх криміналістичних цифрових стандартів, методів, інструментів і програмного забезпечення необхідного для здобування цифрових фактів. Володіємо навичками прийняття рішень і здатність юридично взаємодіяти з низкою уповноважених осіб і ефективно доводити наші рішення до логічних результатів.

ПРО НАС

Наша 20 річна практика та фахові знання зі здобування цифрових артефактів, надає впевненості щодо компетентного збору доказів з питань на яких ми зосереджуємось. Вони включають широку різноманітність встановлення цифрових фактів, скоєних злочинів, що здійснюються за допомогою комп’ютерів, планшетів, апаратів мобільного зв’язку, та пов’язаних з крадіжкою, модифікацією, вилученням, підкиданням даних, крадіжка інтелектуальної власності такої, як програні засоби, файли, шахрайство з персональними даними, несанкціонованого втручання в корпоративну мережу, втручання в бази даних, та програми бухгалтерського обліку, камери та сервера відеоспостереження, встановлення часових зв’язків виникнення комп’ютерних даних з діями особи, порушення кібербезпеки тощо.

bottom of page