top of page

ПОСЛУГИ

Цифрова експертиза баз даних 

Експертиза бази даних є розділом цифрової криміналістики (комп'ютерно-технічної експертизи), що може проводитись з метою встановлення відповідності до технічної документації на етапі розроблення, впровадження, продуктивного використання баз даних. А також виявлення неправомірної модифікації інформації як сукупності фактів, що зберігаються в БД, таких як рух матеріальних і фінансових коштів усередині підприємства, банківських махінацій, оформлення підроблених паперових документів і безпосереднє розкрадання грошових або матеріальних коштів. Шахрайських дій з боку персоналу підприємства, подвійного обліку матеріальних цінностей, грошових та бухгалтерського обліків, що використовуються для вчинення інших злочинних діянь як без використання комп'ютерних технологій, так і з їхньою допомогою.

Наприклад таким може бути номери кредитних карток, що використовуються для оплати, крадіжка імен і паролів, що забезпечують повний доступ до управління інформаційною системою, копіювання з подальшим тиражуванням інформації, яка охороняється законом про авторські та суміжні права тощо.

У ході експертних досліджень баз даних експерти доволі часто розв’язують завдання з встановлення фактів присутніх метаданих в програмному забезпеченні комп'ютера баз даних та їхнього призначення. А також артефактів, що свідчать про наявний розмежований доступ у процесі звернення оператора до бази даних. Встановлення налаштовань, що свідчать про організацію або особу, яка здійснює обробку даних. Пошук у базах даних відомостей, що відповідають конкретним транзакціям в обліку, визначення дати та часу створення, зміни або видалення записів із бази даних.

Тому буде необхідно досліджувати джерела за допомоги криміналістичних процедур, що будуть потребувати застосування спеціальних знань, що ми зможемо Вам запропонувати та здійснити збір та оформлення цифрових артефактів, які можна буде представити як факти злочинних дій та надати їх для суду як докази.

 

Належний аналіз та інтерпретація цифрових доказів, може змінити ставлення до справи, захисника по кримінальному або господарському впровадженню.

Наш досвід роботи з багатьма різними видами справ і доказів допоможе забезпечити стороні захисту обґрунтованих доказів необхідних для справедливості вирішення судових справ.

Якорь 1
bottom of page