top of page

ПОСЛУГИ

Цифрова експертиза в реагуванні на Інциденти безпеки за ISO 27001

В сучасних умовах розвитку інформаційних технологій жоден найдосконаліший спосіб вжитий для захисту інформаційної безпеки, не може захистити від виникнення фактичної чи потенційної загрози конфіденційності, цілісності чи доступності інформаційної системи або інформації, яку система обробляє, зберігає чи передає, що несе загрозу діяльності компанії.

Система захисту від витоку інформації ґрунтується на виявленні, запобіганні, реєстрації та усуненні наслідків інцидентів інформаційної безпеки або подій, що порушують регламентовані процедури захисту інформаційної безпеки. Будь-яка подія інформаційної безпеки, що була кваліфікована, як інцидент, має розслідуватися групою реагування на інциденти (також відомою, як група реагування на інциденти комп’ютерної безпеки або CSIRT) де головним важелем розслідування інцидентів безпеки є цифрова експертиза.

За допомоги цифрової експертизи (криміналістики) здійснюється збір даних з інформаційних телекомунікаційних систем, включаючи операційні системи, файлові системи та апаратне забезпечення, їх аналіз і реконструкція подій скоєного кіберзлочину для використання цифрових фактів, як доказів у процесі реагування на інциденти, що можуть бути приєднані до судової справи.

Наша команда допоможе вашій організації ідентифікувати, отримати, обробити, проаналізувати та звітувати про дані, що зберігаються в електронному вигляді, щоб допомогти визначити, які дані були викрадені, першопричину вторгнення та надати докази для подальшого судового розгляду.

Якорь 1
bottom of page