top of page

ПОСЛУГИ

МЕДІАЦІЯ

Медіація - спосіб знайти відповіді та вирішити конфлікти.

 

Медіація ґрунтується на принципі добровільності участі сторін і пошуку взаємовигідного рішення. На відміну від судового розгляду, медіація дає змогу сторонам зберегти контроль над процесом розв'язання конфлікту і знайти найприйнятніше рішення, що задовольняє обидві сторони. Крім того, медіація сприяє збереженню ділових та дружніх відносин між сторонами, і допомагає запобігти подальшій ескалації конфлікту.

 

У процесі медіації застосовуються різні методи, включно з активним слуханням, постановкою питань, пошуком спільних інтересів та забезпеченням конфіденційності процесу.

 

Медіація - це не лише альтернативний спосіб розв'язання конфліктів, а й можливість для сторін знайти порозуміння, напрацювати довгострокове рішення та ефективно рухатися далі із гармонійними стосунками.

 

Ми пропонуємо індивідуальні послуги з Медіації, яка є процесом врегулювання конфліктів за допомогою незалежної третьої особи - медіатора.

 

У результаті процедури медіації сторони отримують готову угоду, яка враховує їх інтереси та усуває причину конфлікту. Ефективність медіації полягає в тому, що вона сприяє збереженню взаємовідносин сторін та створенню довгострокових рішень, заснованих на згоді та справедливості.

Якорь 1
bottom of page